• Bizi Arayın: 0212 546 7876
dunlop

Merter Rot Balans

MERTER ROT BALANS

rabalarınızın bütün bakımlarını yaptığımız birinci otomotiv firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak Mertek Rot Balans şubemizde, aracınızın ayarlarını yapmaktadır. Profesyonel teknik ekibimiz sayesinde, sizi yarı yolda bırakmayacak bakımı yapılmış ve kullanıma hazır araçlarınızı size kısa zamanda teslim ederiz. Güler yüzlü hizmetimiz, kusursuz araba tamirlerimiz sayesinde araçlarınızı uzun yıllar kullanmanızı sağlarız. Hem arabalarınızın ömrünü hem de kaza ya da olumsuz durumlar yaşamanızı engelleriz.

Rot Balans Ayarı ve Teknik Ekibimiz

Merter Rot Balans hizmetimiz, araçlarınızın denge kaybı ve titreme yapma durumlarını kontrol altına alarak son dönemin en iyi teknolojilerinden yararlanır. Bu sayede arabalarınızın ömrünü uzatan araç bakımlarımız, profesyonel teknik ekibimizin tecrübesiyle tamir edilir, ayarlamaları yapılır ve tarafınıza teslim edilir. Kısa bir işlem olan rot balans ayarı, arabanızın günlerce bakımda durmasını gerektirmez ve söz verilen tarihte teslim edebilmek için personelimiz süratle çalışır. Rot balans ayarlaması yapmak için kullandığımız cihazlar, son dönemin en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Hem güvenilir hem de kaliteli sonuçlar alabilmek için daima profesyonel çalışırız.

7/24 Ulaşım ve Tamir Hizmetimiz

Birinci otomotiv firması olarak, sadece Merter rot balans hizmeti vermez, İstanbul’un bütün ilçelerine ulaşım sağlar ve size ihtiyacınız olduğu anda destek oluruz. Bize ulaştığınız andan itibaren yanınızda olacak teknik ekibiz aracınızın sorunlarına çözüm bulacaktır. Far ayarları, akü ve tamir ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamız, rot balans ayarlama işlemlerini de İstanbul ve çevresindeki ilçelerde yapabilmektedir. Kısa ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız, aracınızın güvencesi ve sigortası olabilecek kurumsal bir yere sahiptir. 7/24 kaliteli ve güvenilir hizmet alabilmek için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Hizmet Kapasitemiz

Otomotiv tamir ve bakım sektöründe kurumsal bir yere sahip olan firmamız, kısa zamanda aracınızın ihtiyacı olan müdahaleyi yapacak ve size kaliteli hizmet sunacaktır. Kış ve yaz lastikleri, akü bakımı ve akü satışı gibi hizmetlerimizin yanı sıra, lastik satış ve değiştirme hizmetlerimizde bulunmaktadır. Jant düzenleme, jant değişimi ve yedek parça gibi olanakları olan firmamız, araçlarınızın marka ve kalitesine göre uygun tamir olanakları tanımaktadır.

Kaliteli ürünlerimizden oluşan koleksiyonumuz sayesinde, bizimle işbirliği yapan bütün sürücü müşterilerimizi güler yüzle uğurlarız. Referanslarımız müşterilerimizdir ve kaliteli hizmet anlayışımız sektörün birinci firmalarından olmamızdan kaynaklıdır. Siz de İstanbul ve İstanbul çevresinde bulunan ilçelerde hizmet almak istiyorsanız bizimle kısa zamanda iletişime geçerek rot balans ve araba bakımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.