• Bizi Arayın: 0212 546 7876
dunlop

Lastik Satışı ve Değişimi

LASTİK SATIŞI VE DEĞİŞİMİ

Lastik Satışı ve Değişimi

İyi bir sürücünün her zaman iyi araba parçalarına ve araç muayenesine ihtiyacı vardır. Araçlarınla kaliteli yolculuk yapabilmek için her mevsim kullanabileceğiniz lastik modelleri ve seçeneklerine göz atın.

Aracınızın tekerlek kısmı için kullanacağınız her bir parça hem kaliteli hem de aracınıza uyumlu olması gereken parçalardır. Bir aracın yedek malzemeleri de bir o kadar kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. İstediğiniz bütün araç parçaları ve yedek parçalar son derece kullanışlı ve güvenilir markaların ürünleri sitemizde mevcuttur.

Lastik Değişimi Ve Yedek Lastikler

Gerek mevsimden gerekse patlama ve eskime nedenlerinden ihtiyaç duyulan lastik değişim, bütün markalar ve yedek parçalarıyla sitemizde bulunmaktadır. Dört mevsim araç malzemeleri ve tekerlek parçaları, sizin güvenli yolculuk edebilmeniz için tam teşekkürlü ürünlerdir. Yaz, kış ve karlı durumlarda teker zinciri ya da zor koşullara dayanıklı lastikler, uzun vadede kullanabileceğiniz araç parçaları en kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Aracınızın muayenesi yapıldıktan sonra teker lastiklerini çıkartıyor, jant bakımını ve teknik arıza olasılıklarını kontrol ediyoruz. Daha sonra ihtiyaç duyulan bilgilendirmeler için sizinle iletişim kuruyoruz. Yaz lastiklerinin kışın kullanılmaması gerekmektedir. Bu ülkemizde yapılan en büyük hatalardan biridir örneğin. Bu sadece kazaya yol açmaz, aynı zamanda teker jant kısmının zarar görmesine neden olur. Her mevsimiz, her lastiği sizlerin daha iyi yolculuk edebilmesi için ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Aracınızın hız performansı için ihtiyaç duyduğunuz bütün yedek parçaları, kısa zamanda aracınıza takabilir, aracınızı tamir edebiliriz. Lastik değişimi nedenlerinden biri olan patlama, yırtılma, eskime gibi tekerlek problemlerine çözüm getiriyoruz.

Aracınızın en önemli parçalarından biri olan lastikler, aracınızın kullanımı ve uzun yolculukları için hem yedeğine ihtiyaç duyulan hem de belli aralıklarla kontrol edilip, değiştirilmesi gereken parçalardır. Yaz ve kış mevsimleri için kullanılan lastikler aynı mevsimlerde kullanılmamalı, bunun için dört mevsim için tasarlanmış lastikler seçilmelidir. Hem güvenli hem de hızlı sürüşler için lastik ve tekerler parçaları sizi ve aracınızı güvenli bir yolculuğa çıkartabilir.

Dört Mevsime Uygun Lastik Modelleri Ve Lastik Değişimi

Lastik modelleri ve değişimi: Otomobil ve daha büyük araçlar için ihtiyaç duyulan tekerlek parçaları ve değişimleri, firmamızın profesyonel ekibimizle yaptığı tamirlerden biridir.

Lastik değişimi, yaz, kış ve dört mevsim olarak istediğiniz kalitede yapılmaktadır. Aracınızın jant çapı ve performansına göre seçtiğimiz lastikler, güvenilir ve uzun yolculuklar için her zaman kullanıma açık parçalardır. Hem yedek lasti, hem tekerlek parçaları için tamir ve değişimler kısa zamanda yapılarak aracınız size hemen teslim edilecektir.

Dört mevsim kullanabileceğiniz tekerlekler ve jant modelleri, kış mevsiminin zorlu kar yolculuklarında da performans açısından memnun kalacağınız lastik modelleridir. Her mevsim kullanılan lastik seçeneklerimize bakabilir, uzun ömürlü araç parçaları için bizleri ziyaret edebilirsiniz. İyi yolculukların, kaliteli lastikleri için biz buradayız.