• Bizi Arayın: 0212 546 7876
dunlop

Güngören Rot Balans

GÜNGÖREN ROT BALANS

İstanbul Güngören Rot Balans hizmetimiz, araçların yıllık bakımı ve yaşanan bazı olumsuzluklardan kaynaklı arabanızda çıkabilecek sorunları önceden analiz ederek 7/24 verdiğimiz hizmetlerin arasında bulunmaktadır. Özellikle uzun zamandır kullanılan araçlar ve İstanbul trafiğinde sürekli dur kalk yapan araba motorları ve rot balans dengeleri kayabilmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için teknik ekibimizle, arabalarınıza önceden bakım yapar, Rot Balans denge ayarlamalarını kontrol altına alırız.

Rot Balans Ayarının Önemi

Sürücülerin çoğunun kaza yapmalarının nedenlerinden biri, araçlarını düzenli olarak bakıma götürmemeleri ve Rot Balans ayarlarını önemsemelerinden kaynaklanmaktadır. Oysaki rot balans kaybı, aracınızın aniden denge kaybetmesine ve elinizde olmadan sağa ya da sola gitmesin neden olur. Aracınız titreme yapıyor ya da sağa sola yöneliyorsa bu denge kaybına hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. İstanbul Güngören Rot Balans hizmetimiz, araçlarınızın ani denge kaybına ve kontrolden çıkma olasılıklarına önceden müdahale eder. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz araba bakımı ve tamiri hizmetlerimizden uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

Rot Balans Bakımımız

Aracınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren, öncelikle tekerlek kısmındaki kaymaları ve sabit durumda olan mekanik bağlantılar kontrol ederiz. Arabanızın rot balansları bazen gevşer, bazen ise tam aksine sıkışabilir. Sıkışma durumlarında, arabanız kısa zamanda yıpranır ya da teker ve diğer temas edilen yerlere sürtünme yaparak yıpranma söz konusu olur. Buna olanak vermemek için bütün ayarları arabanızın markasına ve teknik donanımına göre yapar, Bayrampaşa rot balans şubemizde, gerek gördüğümüz müdahaleleri yaparız. Bunun dışında sizin istemediğiniz hiçbir parça çıkarımı ya da takımı yaparak ekstra masraf talep etmez, çalışma prensibimize ve müşterilerimizin isteklerine karşı gelmeyiz. Rot balans bakımını ve ayarını yerine getirdikten sonra tarafınızı arar ve aracınızı teslim alabileceğiniz zaman dilimini size bildiririz.

7/24 Teknik Servis Hizmetimiz

Araba bakımı ve rot balans ayarları günün her saatinde ihtiyacınız olan bir hizmet olabilir. Bunun için firmamız size birincirobalans.com olarak ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. 7/24 verdiğimiz teknik servis hizmetimizle, ihtiyacınız olduğu her an araçlarınızı bakıma bırakabilirsiniz. Kısa zamanda teslim alınan ve teslim edilen arabalarınız, bütün kontrolleri yapılarak tarafınıza teslim edilir. Firmamız sadece Rot Balans hizmeti vermemektedir. Jant, Lastik, Akü ve Far ayarları da yapan Güngören şubemiz, istediğiniz her an arabalarınızın yanında olmaya devam edecektir. İnternet adresinden ve numaramızdan ulaşarak, teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.