• Bizi Arayın: 0212 546 7876
dunlop

Far Ayarı

FAR AYARI

Far Ayarı

Aracınızın ön ve arka kısmında bulunan ışıklandırma sistemi, sizin ve diğer sürücülerin gece sürüşlerinde can güvenliğinizi sağlamakta ve görüş açısını ayarlamaktadır.

Yanlış far ışıklandırma sistemleri hem farların zarar görmesini hem de kısa zamanda akünüzün bitmesine neden olacaktır. Bu tür durumlarda mağdur olmamanız için far ayarı yaptırmanız ve ışık ölçümüne göre far kullanmanız gerekecektir. Çoğu zaman önemsiz bir parça gibi görünse de aracın ve sizin güvenliğiniz için sinyal ışıkları ve gece görüşleri için farların kontrollerini yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Far Ayarı Ve Far Değişimi

Bazı kaza ve çarpma durumlarında zarar gören farların bütün yedek parçalarını değiştiriyoruz. Aynı zamanda aracın akü ve diğer mekanik parçalarına zarar verebilecek yanlış far kullanımı için de far ayarı yapan firmamız, iyi bir yolculuk için her zaman ihtiyaç duyulan kaliteli parçaları temin edebilmektedir.

Aracın far ayarları için kullandığımız ışık ölçümü ve akü performans panelleri, sizin kısa zamanda daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Aracınızın uzun yolculuklarda daha iyi ışıklandırma yapabilmesi için, ölçüleri ve ayarları tam olan far sistemine ihtiyacınız vardır. Bu nedenle yanlış bilinen, araçların önemsiz parçalarıymış gibi görünen far ve diğer parçalar bir bütün oldukları için aracın diğer mekanik devrelerine zarar verebilir ve bilindiği üzere aküyü bitirebilir. Uzun vadeli ve rahat yolculuklar için farlarınızı kontrol ettirmeyi unutmayınız.