• Bizi Arayın: 0212 546 7876
dunlop

Bayrampaşa Rot Balans

BAYRAMPAŞA ROT BALANS

İstanbul’un her yerine hizmet verdiğimiz Birinci Otomotiv firmamız profesyonel ve tecrübeli teknik ekibimizle A kalite hizmet vermektedir. Bayrampaşa rot balans hizmetimiz, arabalarınızın denge kaybı ya da titreme durumlarına müdahale ederek, olabilecek kaza durumlarını ve olası tehlikeleri kontrol altına alır. Yılda bir kere kontrol edilmesi ve bakıma alınması gereken araçlarınızın, güvenilir bir şekilde tarafınıza teslim edildiği firmamız, kurumsal şirketler arasında yer almaktadır.

Rot Balans Hizmetimiz

Bayrampaşa rot balans hizmetimiz, arabalarınızın kısa zamanda bakıma alınmasını ve yine kısa zamanda tarafınıza teslim edilmesini amaçlamaktadır. Size olabildiğince kaliteli hizmet veren ekip arkadaşlarımız, son dönemin en kaliteli cihazlarını kullanarak aracınız hakkında doğru tespitlerde bulunacaktır. Güvenilir ve sigortalı olan hizmetlerimiz, araçlarınıza zarar gelebilecek ya da diğer mekanik bağlantılarına hasar verebilecek şekilde değil, incelik ve dikkatle tamir yapılmaktadır. Bize teslim ettiğiniz araçlarınız istediğiniz gibi zarar görmeden tarafınıza teslim edilir. Müşteri memnuniyetinin birinci amacımız olduğu, birinci otomotiv firmamız profesyonel ve kurumsal bir şirkettir.

Rot Balans Bakımımız

Aracınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren, öncelikle tekerlek kısmındaki kaymaları ve sabit durumda olan mekanik bağlantılar kontrol ederiz. Arabanızın rot balansları bazen gevşer, bazen ise tam aksine sıkışabilir. Sıkışma durumlarında, arabanız kısa zamanda yıpranır ya da teker ve diğer temas edilen yerlere sürtünme yaparak yıpranma söz konusu olur. Buna olanak vermemek için bütün ayarları arabanızın markasına ve teknik donanımına göre yapar, Bayrampaşa rot balans şubemizde, gerek gördüğümüz müdahaleleri yaparız. Bunun dışında sizin istemediğiniz hiçbir parça çıkarımı ya da takımı yaparak ekstra masraf talep etmez, çalışma prensibimize ve müşterilerimizin isteklerine karşı gelmeyiz. Rot balans bakımını ve ayarını yerine getirdikten sonra tarafınızı arar ve aracınızı teslim alabileceğiniz zaman dilimini size bildiririz.

Diğer Hizmetlerimiz

Bayrampaşa şubemiz dışında, İstanbul’un her yerine hizmet götürdüğümüz Birinci Otomotiv firmamız, sadece rot balans ayarı yapmaz, araba bakımı ve yedek parça değişimi gibi arabaların ihtiyacı olan bütün durumları tamir edebilir. Tamir ve bakım konusunda uzman bir personele sahip olduğumuz gibi, kaliteli ve kullanışlı araç parçalarını kullanmaya da özen gösteririz. Firmamızın Akü takımı, motor bakımı ve lastik değişimi gibi hizmetlerinin yanı sıra, far ayarları, lastik yaması ve jant hizmetleri de bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren kaliteli hizmet alabilirsiniz. Birinciotbalans.com adresimizden anında ulaşabilir, yol tarifi alabilir ve hizmet almak istediğiniz tarih için rezervasyon yapabilirsiniz.