• Bizi Arayın: 0212 546 7876
dunlop

Akü Satışı

AKÜ SATIŞI

Akü Satışı

Akü

Aracınızın enerji kaynağı olan akü, aracınızın kalbi görevini görüyor. Otomobillerinizin bakımı için her zaman iyi bir muayeneye ihtiyaç vardır. Aksi takdirde, diğer araç parçaları ve kaza durumunda siz ve çevrenizdekiler zarar görebilir. Araç aküleri, otomobillerin enerjisini sağlayan ve otomobili harekete geçiren parçalardan biridir. Performansı ve uzun ömürlülüğü açısından her zaman bakımı yapılması gereken parçaların başında yer alan aküler, aracınızın hız ve benzin tasarrufu için de önemli bir parçadır.

Akülerin kullanım sırasında fazla yorulması ve uzun far açılışlarında ömürlerinin azalması söz konusudur. Atacın itki parçalarından biri olan akü, değiştirilmesi ve doldurulması kolay olan parçalardır. Fakat aracın diğer parçalarına zarar verebilecek, yanlış model aküler kullanırsanız, aracınızın teknik donanımına zarar verebilir, değişimi de daha maliyetli bir hale getirebilirsiniz.

Akü Seçimi Ve Kullanımı

Aracınız hareket halinde değilken, far yakıyor ya da aracın diğer enerji kaynaklarını kullanıyorsanız, aracınız yolda kalabilir ve bununla birlikte bir teknik serviste kendinizi akülere bakarken bulabilirsiniz. Bu durumlarda yardımcı olan ekibimiz, size doğru modelleri seçmeniz ve parça takımı için yardımcı olacaktır.

Kısa zamanda araç teslimi alabileceğiniz tamirlerden biri olan, akülerin değişimi ve yeniden takılması uzun süreli işlemler arasında yer almayacaktır. İyi bir araç performansı için akülerin kullanımına ve modellerine iyi bakılması gerekmektedir. Uzun vadede kullanabileceğiniz bütün araç parçaları için bizler buradayız.